Darmowa dostawa

Jak wierzyć w trudnych czasach? [nowa książka] 0
Jak wierzyć w trudnych czasach? [nowa książka]

Idą trudne czasy dla Kościoła. Już są. Chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Trzeba się natomiast do tego przygotować.

Temu właśnie miały służyć rekolekcje ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego, przeprowadzone w Wielkim Poście 2019 roku. Rekolekcje te nosiły tytuł: Jak wierzyć w trudnych czasach? Na podstawie tych rekolekcji wydajemy książkę pod tym samym tytułem.

Książki za złotówkę 0
Książki za złotówkę
Chcę, by powstało w twojej głowie proste skojarzenie: "Książka za złotówkę? Fundacja Nasza Winnica". Chcemy dostarczać Ci dobrej treści w małej formie i tanio.

Od samego początku naszej działalności nastawialiśmy się na sprzedaż małych książeczek w dużych ilościach. Przy okazji mamy też i inne rzeczy, ale małe książeczki, z dobrą treścią to nasz główny produkt.

Prostytutka idzie do nieba - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski 0
Prostytutka idzie do nieba - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Jak wiecie, około 10 stycznia, ukaże się nowy tom kazań ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego, zatytułowany "Wyjrzyj przez okno". Już od kilku dni, można nabyć go w przedsprzedaży. W związku z tym, chcielibyśmy przypomnieć również o możliwości nabywania poprzednich 4 tomów.

Dzisiaj, chcemy wam przypomnieć, opinie naszych czytelników, dotyczące pierwszego tomu, który zatytułowany jest: "Prostytutka idzie do nieba". Zapraszamy do lektury.

Dwa słowa wiary - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski [recenzja] 0
Dwa słowa wiary - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski [recenzja]

Gdyby zapytano Cię czym jest wiara, umiałbyś szybko i bez namysłu odpowiedzieć? Przecież jej doświadczasz, czujesz na co dzień. W czym więc tkwi problem?

Ta książeczka pomoże Ci pojąć, czym jest wiara. Nauczy jak ją przeżywać i jak o niej mówić.

Posługując się wymownym obrazami, zrozumiesz co musisz robić, aby jej doświadczyć. Uświadomisz sobie, że rodzi się ona z żywej relacji z Bogiem.

Dzięki konkretnym wskazówkom dowiesz się jak postępować, aby nie zaprzepaścić tego, co udało Ci się z Bogiem do tej pory wypracować.

Nie stój biernie! Nie pozwól, aby twój grzech Cię zniszczył. Poznaj Dwa słowa wiary, które pomogą Ci poczuć i doznać mocy Jezusa na co dzień.

Nasza książeczka do nabycia tutaj [KLIKNIJ]

Polecane produkty

Kazania "Pod prąd" - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski [zbiór wszystkich tomów]

Wszystkie tomy kazań serii "Pod prąd", autorstwa ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego.

Cena: 100,00 zł

Kochaj mnie - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Zbiór 47 kazań wygłoszonych przez księdza Zbigniewa Pawła Maciejewskiego do swoich parafian w Winnicy. Drugi tom bestsellerowej serii "Pod prąd".

Cena: 20,00 zł

Kościół. Niełatwa miłość - ks. Grzegorz Strzelczyk

Ze wszystkich miłości ta jest chyba najtrudniejsza

Kościół jest jak potężne drzewo, w którego koronie każdy może się schronić i posilić. Tam, gdzie owoce, są jednak i czarne ptaszyska, zawzięcie wydziobujące to, co próbuje wyrosnąć. To grzechy świeckich i duchownych.

Cena: 24,90 zł

Kubek Fundacji [cegiełka wsparcia]

Wesprzyj chrześcijańskie działania Fundacji Nasza Winnica - kupując nasz niezwykły kubek.

(uwaga na żart)

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 20,00 zł

Kup tego byka - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Bóg jest konkretny, bardzo konkretny. I takie same - konkretne - powinny być kazania. Kazania ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego do takich właśnie należą.

Cena: 25,00 zł

Nieposłuszne dzieci, posłuszni rodzice - Dariusz Zalewski

Paradoks polega na tym, że teraz wszystko postawiono na głowie. Rodzice są posłuszni dzieciom, a dzieci są nieposłuszne rodzicom. Oto skutek podążania za nowinkami pedagogicznymi.

Co ciekawe, nieposłuszeństwo dzieci wcale nie jest ganione. Wręcz przeciwnie, jest wyrazem wolności (postaw demokratycznych) i kreatywności. Brzmi to nawet przekonująco, ale na dnie takiego podejścia czai się zwykła pycha.

Jeśli poszukujesz sprawdzonych, nie będących sezonowym krzykiem mody rozwiązań, to jest to książka dla Ciebie.

Cena: 27,00 zł

Perypetie młodości - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Mała książeczka z dobrym przesłaniem dla młodzieży! Pokazuje jak żyć, kochać i zachwycać się, będąc młodym.

Cena: 7,00 zł
szt.

Perypetie młodości - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski pakiet 50 egz.

Perypetie młodości - [pakiet 50 egz.] cena hurtowa

Cena: 75,00 zł
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob