Polecane produkty

Jak wierzyć w trudnych czasach - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Idą trudne czasy dla Kościoła. Już są. Chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Trzeba się natomiast do tego przygotować.

Temu właśnie miały służyć rekolekcje ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego, przeprowadzone w Wielkim Poście 2019 roku. Rekolekcje te nosiły tytuł: Jak wierzyć w trudnych czasach? Na podstawie tych rekolekcji wydajemy książkę pod tym samym tytułem.

Cena: 11,00 zł
szt.

Jak wierzyć w trudnych czasach - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski - pakiet 10 egzemplarzy

Pakiet 10 egzemplarzy książki "Jak wierzyć w trudnych czasach".

Dostępność: średnia ilość

Cena: 30,00 zł

Kochaj mnie - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Zbiór 47 kazań wygłoszonych przez księdza Zbigniewa Pawła Maciejewskiego do swoich parafian w Winnicy. Drugi tom bestsellerowej serii "Pod prąd".

Cena: 24,00 zł

Kubek Fundacji [cegiełka wsparcia]

Wesprzyj chrześcijańskie działania Fundacji Nasza Winnica - kupując nasz niezwykły kubek.

(uwaga na żart)

Wysyłka w: 14 dni