Rozpal swoją wiarę

Cena: 6,00 zł

Cena regularna:

Kod produktu: Rozpal_1

Jak rozwinąć i wzmocnić swoją wiarę czytając Pismo Święte, modląc się lepiej i więcej czerpiąc z sakramentów?

Rozpal swoją wiarę

Jak zamienić plecak z kamieniami na skrzydła?

Rozpal swoją wiarę - okładka

Idea książeczki

Tę niewielką, format A6 (półzeszytowy), 16 stron, proponujemy jako alternatywę obrazków kolędowych. Możemy też wykorzystać inne okazje, by podarować taki skromny upominek, pamiątkę.

Treściowo książeczka zawiera średniej długości kazanie.

Zachęca do ożywienia swojej wiary przez:

1. czytanie Słowa Bożego,
  2. pogłębienie modlitwy sobistej
  3. ożywienie życia sakramentalnego.

Książeczka, która sama w sobie jest całością, odsyła jeszcze do broszury “Cztery kroki do Miłości”, która w dłuższy i bardziej szczegółowy sposób wyjaśnia podjęte w książeczce zagadnienia. “Cztery kroki do Miłości” będą dostępne dla czytelników książeczki bezpłatnie, w formie e-booka, w formatach PDF, MOBI i EPUB. Nie trzeba będzie nigdzie się zapisywać, podawać maila.

Dla kogo jest ta książeczka?

Docelowo są to wszystkie rodziny w parafii, którym można książeczkę podarować przy okazji wizyty kolędowej. Są też inne okazje do podarowania książeczki. Można też rozdawać bez okazji. Zawsze z nadzieją, że przeczytana książeczka (prosta w formie i nie odstraszająca objętością) stanie się impulsem do osobistej refleksji.

Okładka książeczki

Przed wojną na kolędzie rozdawano obrazki. Dzisiaj też się to praktukuje, ale czas obrazków chyba juz minął. Przestały być obiektem marzeń dorosłych i dzieci. Stanowią też pewnego rodzaju kłopot. Gdzie je przechować? Ile się zmieści do książeczki, do Biblii, czy za ramę obrazu?

Czy nie lepiej na kolędzie zostawić pamiątkę w formie małej książeczki? Szanujemy książki i raczej ich nie wyrzucamy na śmieci. Książeczka to coś więcej niż obrazek czy ulotka. Książeczka jest na tyle mała, że nie stanowi dużego kosztu – może kosztować 1 zł, 80, 60 groszy. Wszystko w zależności od zamawianej ilości i od sposobu pakowania.

Mała książeczka jest formatu A6 – pół zeszytu. Liczy 16 stron środka. Liczba stron jest stała – zarówno zmniejszenie jak i zwiększenie ilości stron rodzi kłopoty. Szesnaście stron to po prostu arkusz drukarski złożony na pół, jeszcze na pół, jeszcze na pół i jeszcze na pół. Potem przycina się to złożenie i jest już gotowy środek. Środek wraz z okładką zszywa się zszywkami i mamy najtańszą oprawę.

Objętość książeczki pozwala w niej umieścić średniej długości kazanie.

Książeczki takie nazywamy kolędowymi, ale jest dużo innych okazji, by je rozdawać.

Książeczka może pełnić rolę:

• pamiątki kolędowej
  • upominku
  • drobnej nagrody
  • dowodu pamięci
  • inspiracji do przemyślenia
  • loteryjnego fantu

Myślenie o kolędowanych rodzinach wymusza staranie, by była to książeczka prosta, nie wymagająca jakiegoś wielkiego przygotowania. Nie jest to raczej książeczka dla parafialnych, dobrze rozumianych elit, które potrzebują jakiegoś pogłębienia.

Rozpal swoją wiarę – treść książeczki

Poniżej możesz zobaczyć PDF z projektem

strzałka przesuwać będzie slajdy

Kto to napisał? Kto wydaje?

Autorem książeczki jest ks. Zbigniew Paweł Maciejewski, proboszcz Winnicy w Diecezji Płockiej, rekolekcjonista, autor książek i programów duszpasterskich “Szkoła życia z Bogiem – przygotowanie do bierzmowania” oraz “Z mamą i tatą do Pierwszej Komunii”.

Wydawcą książeczki jest Fundacja Nasza Winnica. Zyski z działalności gospodarczej Fundacji przeznaczone są na wspieranie dzieł chrześcijańskich i charytatywnych.

Cena i sposób nabycia

Książka dostępna jest TYLKO w Fundacji Nasza Winnica,

Im większy pakiet, tym mniejsza cena.

Cena detaliczna – 6 zł

Cena pakietu 10 egz. – 20 zł (2 zł za egzemplarz) [przejdż TUTAJ]

Cena pakietu 50 egz. – 50 zł (1 zł za egzemplarz) [przejdż TUTAJ]

Można zamawiać wielokrotność pakietów.

Promocje
Jak pomóc dziecku wierzyć? [pakiet 50 egz.]