Perypetie młodości - ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Krótko, zwięźle i na temat

Mała książeczka z dobrym przesłaniem dla młodzieży! Pokazuje jak żyć, kochać i zachwycać się, będąc młodym.

Krótka prezentacja wideo, włącz tryb pełnoekranowy.

Dokładnie i precyzyjnie

Młodość to piękny czas. I pięknie trzeba go przeżyć. Nie zawsze tak jest. Czasem piękno bywa niewykorzystane, czasem wręcz zmarnowane. Warto pomóc młodym w lepszym i pełniejszym przeżyciu najlepszych lat ich życia.

Mała książeczka „Perypetie młodości” jest książeczką preewangelizacyjną, porusza sprawy Boga i wiary, ale bardziej koncentruje się na człowieczeństwie młodego człowieka. Książeczka pokazuje jak kochać i zachwycać się życiem, w jaki sposób przeżywać młodzieńcze bunty, jak dawać świadectwo i jak nie zmarnować tego, co się ma.

M” jak miłość

„Ło Jezu!”- zachwyt

Powiedz „dość”

Zacznij świecić

Ćwiartka czyli młodość na zakręcie

Obejrzyj zawartość. Nie rozpowszechniaj.

Rok wydania: 2018

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Winnica

Autor: ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Oprawa: miękka, broszurowa

Format: A6 105 x 148 mm

Stron: 48

Książeczka w pakietach

Zachęcamy do nabywania książeczki w pakietach - 2, 10, 25, 50, 100, 200, 500, 1000 i 2000 egzemplarzy. Im więcej egzemplarzy w pakiecie, tym mniejsza cena egzemplarza - już od 90 groszy.

Oferta pakietów [KLIKNIJ TUTAJ]