Przypowieść o synu marnotrawnym [pakiet 10 egz.]

Kod produktu: 222_10

[Oferta nabycia książeczki w pakiecie 10 egz. - 9 zł za egzemplarz]

Ewangelie to najważniejsze księgi Pisma Świętego. A przypowieść o synu marnotrawnym to serce ewangelii! Mamy książeczkę, która przybliża dzieciom najpiękniejszą przypowieść Pana Jezusa.

Okładka książeczki

Tekst biblijny, bogate ilustracje
i pytania do rozmowy

Książeczka ma przybliżyć dziecku najważniejszą przypowieść Ewangelii. Znajdziemy w niej tekst biblijny a na kolejnych stronach jego fragmenty podzielone na kluczowe, przełomowe wydarzenia. Każdy ważny moment przypowieści ilustrowany jest całostronicową grafiką. Do każdego fragmentu podane są pytania. To nie sa pytania do prostych, jednoznacznych i krótkich odpowiedzi. Chodzi w nich raczej o impuls do dłuższej rozmowy rodzica z dzieckiem.

Przykład:

Pytania inspirujące rozmowę:

• Co przynosi radość ludziom?
  • Co robią, gdy się cieszą?
  • Co ty robisz kiedy czujesz radość?

Autorka

Autorką ilustracji, pytań i składu naszej książki jest p. Gabriela Centkowska

Gabriela Centkowska

Gabriela Centkowska, ur. 1993 r. w Białej Podlaskiej. W 2017 r. ukończyła grafikę (spec. grafika projektowa) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Współpracowała z kilkoma wydawnictwami m.in. składając czasopisma, książki oraz tworząc ilustracje. Jak oprojektant grafiki od 2021 r. prowadzi Studio Graficzne Centkowska Design.

Na co dzień formuje się we wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca.

Dla Fundacji Nasza Winnica ilustrowała książkę “O dziewczynce, która nie umiała płakać”.

Mówisz: “Chcę zajrzeć do środka!”

Oczywiście! Nalegamy nawet usilnie, by obejrzeć całość:

Grafiki zawierają znaki wodne z logo fundacji – w drukowanej wersji oczywiście ich nie ma.

Zwróć uwagę na ostatnią stronę!

Ostatnia strona zawiera miniaturki wszystkich ilustracji, w pomieszanej kolejności. Będzie to sprawdzian, czy dobrze znamy tę historię.