Potęga otwartości - o. Wojciech Jędrzejewski OP - pakiet 50 egzemplarzy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
Producent: Fundacja Nasza Winnica
Kod produktu: 180

Opis

Potęga otwartości to zapis parafialnych rekolekcji, wygłoszonych przez o. Wojciecha Jędrzejewskiego OP w Winnicy, w dniach 7-10 grudnia 2017 roku.

Trochę inaczej się mówi i słucha, trochę inaczej pisze i czyta.

Dlatego wygłoszone kazania zostały spisane, nadano im formę bardziej literacką, a autor pracę naszej redakcji sprawdził i zaakceptował.

Trochę informacji o autorze:

Wojciech Jędrzejewski (ur. 27 marca 1968 roku) - polski dominikanin, rekolekcjonista i współtwórca serwisu internetowego "Mateusz". Jeden z prowadzących program Rozmównica w stacji religia.tv. Pochodzi z miasta Kamień Pomorski.

Do zakonu wstąpił w 1988. Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 1994. Uzyskał tytuł zawodowy magistra teologii na podstawie pracy z teologii pokuty u św. Cypriana z Kartaginy. Prowadził zajęcia w Kolegium Dominikanów z katechetyki i teologii pastoralnej.

Przez sześć lat był duszpasterzem młodzieży w Warszawie. Następnie został duszpasterzem akademickim w Łodzi. Obecnie pracuje w Dominikańskim Ośrodku Kaznodziejskim w Łodzi

Pracował w Radiu Plus i kanale Religia.tv. Prowadził program "Boska uczta" w internetowej telewizji Boska TV. Publikacje m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, „Więzi”, „Znaku”, „Gazecie Wyborczej” i „Życiu”. Autor publikacji ze styku duchowości i psychologii. Jest też autorem codziennych komentarzy do Ewangelii „Ewangeliarz OP.

Dziękujemy o. Wojciechowi, za przyjęcie zaproszenia do wygłoszenia rekolekcji w Winnicy i za zgodę na ich publikację.

Poniżej krótka prezentacja nowej książki w obu wersjach:

 Poniżej plik pdf zawierający całość:

Informacje dodatkowe:

Rok wydania: 2019

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Winnica

Autor książki: o. Wojciech Jędrzejewski OP

Oprawa: miękka

Stron: 40

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl