Cztery kroki (po ukraińsku) ЧОТИРИ КРОКИ ДО ЛЮБОВІ [pakiet 25 egz.]

Produkt niekomercyjny. Drukujemy za 1,05 zł, sprzedajemy po 1,00 zł.

Jednym z największych bestsellerów Fundacji Nasza Winnica jest książka "Cztery kroki do Miłości".

Lwowscy Pauliści zwrócili się z prośbą o możliwość przetłumaczenia tej książki i wydania na Ukrainie. Książka ukazała się w styczniu 2020 roku: http://sviatyipavlo.com/index.php?id_product=77&controller=product.

Z kolei Fundacja zwróciła się do paulistów o możliwość skorzystania z tłumaczenia i projektu okładki, by wydać tę książkę w Polsce, dla licznej społeczności ukraińskiej. Książkę wydajemy z naszym ISBN-em i logo, oraz w zmienionym (w porównaniu z wydaniem ukraińskim) formacie.

Założeniem i pomysłem tego wydania jest to, że książkę kupować będą Polacy (na przykład proboszczowie), dla swoich sąsiadów Ukraińców.

Książka jest formatu A5 (zeszyt), liczy 56 stron.  Zawiera treści ewangelizacyjne, pokazuje proces budowania relacji z Bogiem, uczy modlitwy, wprowadza w lekturę Biblii, pokazuje prawdziwe znaczenie sakramentów. Jest napisana przez katolickiego księdza, ale treści wydają się do zaakceptowania dla prawosławnych.

Czy mogę zajrzeć do środka?

Oczywiście! Z tej jednak racji, że nabywcami książki będą raczej Polacy, którzy później podarują ją Ukraińcom, pokazujemy wersję polską:

4kroki_wydanie3 by Zbigniew

Rok wydania: 2020