Cztery kroki (po ukraińsku) ЧОТИРИ КРОКИ ДО ЛЮБОВІ [pakiet 10 egz.]

Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Jednym z największych bestsellerów Fundacji Nasza Winnica jest książka "Cztery kroki do Miłości".

Lwowscy Pauliści zwrócili się z prośbą o możliwość przetłumaczenia tej książki i wydania na Ukrainie. Książka ukazała się w styczniu 2020 roku: http://sviatyipavlo.com/index.php?id_product=77&controller=product.

Z kolei Fundacja zwróciła się do paulistów o możliwość skorzystania z tłumaczenia i projektu okładki, by wydać tę książkę w Polsce, dla licznej społeczności ukraińskiej. Książkę wydajemy z naszym ISBN-em i logo, oraz w zmienionym (w porównaniu z wydaniem ukraińskim) formacie.

Założeniem i pomysłem tego wydania jest to, że książkę kupować będą Polacy (na przykład proboszczowie), dla swoich sąsiadów Ukraińców.

Rok wydania: 2020

Format: A5

Ilość stron: 56

Okładka: miękka